האלמותית - ציור מקורי

רק עכשיו אני מוכנה להיפרד ממנה. אפילו קראתי לה "האלמותית" כדי לתקף את היותה הציור שלי. זה שלעולם לעולם לא אסכים להיפרד ממנו. דמיינתי שאנשים יגיעו אליי לסטודיו, יצביעו עליה ויאמרו: "אותה אני רוצה" ואני אמשוך את כתפיי לאחור, אזיז אותה הצידה ובטון מתנצל אומר "היא שלי, היא לא עוזבת את הבית". ואחרי שזה אכן קרה מספר פעמים מביכות, ולקוחה אחת אף אמרה: "אז למה את שמה לי אותה פה? זה לא הוגן!", פניתי לאלמותית מקום של כבוד ותליתי אותה בכניסה לביתי.
זה קורה לי כמעט עם כל ציור, שאני מתאהבת עד כלות ונדמה לי למשך של שבוע-שבועיים שהוא שייך רק לי, אבל בציור הזה קרה משהו אחר.  
כשסיימתי לצייר אותה הבנתי שציירתי אישה שנמצאת בשיא היצירה שלה, ברגע הציור היא מופיעה מול קהל, זהו השיא של ההופעה, הקהל משולהב, מוחא כפיים וזיעה, מידיי פעם נשמעת קריאת התפעלות, אבל היא בשלה, היא כבר לא רואה ולא שומעת. הצהוב המואר יוצא ממנה כמו קרני שמש, הגוף שלה מתמזג עם הקונטרבס, הקונטרבס מתפרק ונהייה חלק ממנה, השיער השחור שלה מטפטף לכל כיוון. היא היצירה כולה.
רציתי לראות את הציור מכל פינות הבית, רציתי שהיא תזכיר לי שזה אפשרי, לרגעים, להיות כל כולך היצירה עצמה.

לציורים המקוריים בחנות

From the first sketch to the final embellishment, we abide by the highest standards in Fine Jewelry production. Beyond the exceptional quality of each piece, our consideration and care is expressed in a profound commitment to responsible sourcing and sustainable practice.

Diamond FoundryDiamonds

14k & 18k 

Solid Gold

Transparent 

Prices

Made in 

USA


#FINE-JEWELRY

    OUR BRANDS

    CROSS THE LINE INTO STYLISH TERRITORY WITH OUR AZUREISH WHITE JUMPSUIT

    SHOW JUMPSUIT