לקראת גיל 40 נהייתי ציירת מרדנית. עד אז השתדלתי מאוד לעשות מה שאומרים לי. למדתי להקשיב למורים.ת, לשמוע בקולם.ן של מי שחשבתי שבידיהם.ן נמצא הידע. אבל לקראת גיל 40 הפסקתי. הפסקתי לעשות מה שאומרים לי. רציתי להוכיח, בעיקר לעצמי, שאפשר גם אחרת ולא רק בדרך המקובלת. וכך כשאמרו לי: "זו הדרך לצייר", ניסיתי דרך אחרת. כשאמרו לי: "ציור זה אחלה תחביב, אבל לא יותר מזה", רציתי להוכיח שציור יכול להיות דרך חיים ואף קריירה.  כשאמרו לי: "ציירי על נייר", ציירתי על עץ.  

"השתמשי בצבעים מחנויות לחומרי אמנות", השתמשתי בצבעים מחנות לחומרי בניין. "צריך שיהיה לך רעיון לפני שאת מציירת. את צריכה להיות מתוכננת", ציירתי ללא כל תכנון, ובלי רעיון. ציירתי רק מה שהלב והידיים שלי רצו לצייר. כשהתחלתי לצייר בלי להקשיב לחוקים, ציירתי חיות פרא, אחר כך הגיעו נשים שהן אמיצות בעיניי: שחייניות אולימפיות וזמרות נשמה ועכשיו הציפורים הישראליות על כל סוגיהן, המקומיות, הנודדות, המתפרצות והפולשניות, כבשו את ליבי.

שיח שלדגים - הדפס נייר במבצע 30*40 ס
215.00 שח95.00 שח

יש לי מזל בחיים, אני מציירת ואתם.ן אוהבים.ות את מה שאני מציירת. ולכבוד ראש השנה החלטתי שמגיע לכם.ן שיהיה לכם.ן את מה שאתם.ן אוהבים.ות.בכל שנה, בראש השנה אני נהנית לפגוש אתכם.ן בירידים השונים. אנחנו נפגשים.ות ומתלבטים.ות ביחד מי מבין שפע הציורים שלי, יכול להתאים לכם.ן לסלון הבית, מי לחדר השינה, מי לפינת האוכל ומי למשרד או לקליניקה. בכל מפגש חגיגי כזה עולה ההתלבטות, איזה הדפס לקחת ועל מי לוותר? 

"אם הייתי יכולה הייתי לוקחת עוד", אתן אומרות לי, ואני אומרת - קחו עוד, בואו נראה אתכם.ן, כי לכבוד החג החלטתי לעזור לכם.ן, ולהגיד לכן.ם - לא צריך לוותר, קחו כל מה שאתם.ן אוהבות.ים! אתם.ן לא צריכים.ות להתלבט יותר, כי על כל שני הדפסי נייר מקולקציית החג שאתם.ן בוחרים.ות, אני נותנת לכם.ן הדפס שלישי במתנה ממני. אם קניתם.ן שניים, תקבלו ממני אחד נוסף. אם קניתם.ן ארבעה, תקבלו ממני שניים במתנה וכך הלאה. 

עכשיו נראה אתכם.ן מוצאות.ים מקום בבית לכל הציפורים, חיות הפרא, הלווייתנים, הזמרות והשחייניות. 

מה צריך לעשות כדי לקבל את כל הטוב הזה? להיכנס לקולקציית החג, לבחור שלושה הדפסים (ויותר), להתקדם לצ'קאאוט ולגלות של הדפס שלישי מופיע בסכום 0.שתהייה לנו שנה טובה מלאה בצבע ושמחת חיים.המבצע עד ה 20/9 בחצות

לקולקציית חג במבצע עד ה 20/9/20